Aller au contenu. | Aller à la navigation

Agence Północ

ODDZIAŁ PÓŁNOC

Agence Północ
ULMA Construccion Polska S.A.
Nous contacter

Bureau Gdańsk

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Téléphone+48 58 522 78 00
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Północ
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Magdalena Theis
Kierownik Kontraktów
magdalena.theis@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Kleina
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
grzegorz.kleina@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Bydgoszcz

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Téléphone+48 52 323 76 86
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Marcin Biruta
Kierownik Kontraktów
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Szczecin

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Téléphone+48 91 485 77 30
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Tomasz Cibor
Starszy Kierownik Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Poznań

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Téléphone+48 61 838 75 30
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Starszy Kierownik Kontraktów
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Nowa Sól

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Téléphone+48 68 376 77 60
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Adam Czajkowski
Starszy Kierownik Kontraktów
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Mateusz Jucha
Kierownik Kontraktów
mateusz.jucha@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos