Aller au contenu. | Aller à la navigation

Agence Południe

ODDZIAŁ POŁUDNIE

Agence Południe
ULMA Construccion Polska S.A.
Nous contacter

Bureau Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Téléphone+48 32 615 73 70
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Wojciech Szczypka
Dyrektor Oddziału Południe
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Starszy Kierownik Kontraktów
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Nec
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.nec@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Téléphone+48 32 615 73 70
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Grzegorz Leja
Starszy Kierownik Kontraktów
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Młodszy Kierownik Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Maksymilian Bednarz
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
maksymilian.bednarz@ulmaconstruction.pl
Wojciech Winczura
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
wojciech.winczura@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Bureau Wrocław

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Téléphone+48 71 391 76 30
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Jarosław Waszkowiak
Starszy Kierownik Kontraktów
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Adam Gawlik
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.gawlik@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos